- XEROX

| Съвместимост | Phaser 5500 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 30000 pages |
| Приложение | за специализирана употреба |
Цена
€283 38 / 554 24 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Shipping Width | 14.6049 cm |
| Shipping Depth | 43.1799 cm |
| Shipping Height | 13.3349 cm |
| Shipping Weight | 907.2 g |
| Consumable | |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Printing Technology | Laser |
| Colour | Black |
| Included Qty | 1-pack |
| Yield | Up to 30000 pages ISO/IEC 19752 |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | Xerox Phaser 5500B, 5500DN, 5500DNM, 5500DT, 5500DTM, 5500DX, 5500DXM, 5500N, 5500NM, 5500NZ, 5500NZM |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 32 000 |
| Съвместима серия принтери | Xerox Phaser 5500 |
| OEM код | 113R00668 |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 1000 |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 1.26кг |
Консуматив Xerox Phaser 5500 Print Cartridge (113R00668) – Оригинален черен тонер
Поддържайте вашия принтер от серия Xerox Phaser 5500 в отлично работно състояние с този оригинален печатащ касет. Проектиран за интензивна работа, той осигурява ясен и остър черен текст и графики страница след страница, гарантирайки професионално качество за вашите бизнес документи.
Ключови Предимства
- Оригинално качество Xerox — Създаден специално за принтери Xerox Phaser 5500, за да осигури постоянна производителност и отлично качество на печат.
- Висок капацитет — С приблизителен добив от 32 000 страници, този касет намалява честотата на смяна и понижава разходите за страница.
- Лесен монтаж — Инсталира се без инструменти за минути.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 32 000 |
| OEM код | 113R00668 |
| Съвместима серия принтери | Xerox Phaser 5500 |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Гаранция (месеци) | 24 |
Какво има в кутията
- 1 x Печатащ касет Xerox Phaser 5500 (черен)
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




